×

Написати в редакцію

Ужгородська громада підсилила підтримку захисників новими мільйонами

Під час сьогоднішньої сесії Ужгородської міської ради, що відбулася 25 червня, депутати вирішили виділити додаткові кошти на підтримку українських військових. А саме – 13 мільйонів гривень буде спрямовано із місцевого бюджету на зміцнення можливостей наших захисників. Ці гроші будуть використані для придбання необхідного устаткування та технічних засобів, які допоможуть нашим бійцям ефективно виконувати свої завдання.

Загалом, починаючи з 2026 року, Ужгород уже спрямував 66 мільйонів гривень на підтримку українських силовиків.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ужгородський Турбогаз офіційно виїхав у вільний політ.

Залишити відповідь