×

Написати в редакцію

Джерельця Карпат: 40 літ тріумфу української культури

Великдень для справжніх патріотів української культури настав – відомий всьому Закарпаттю народний ансамбль танцю «Джерельця Карпат» відзначив свій 40-річний ювілей!

Урочистий концерт із нагоди цієї визначної події відбувся на сцені Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені відомих діячів культури братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв. На святі зібрались різні покоління вихованців цього творчого колективу, шанувальники українського мистецтва, друзі та гості.

Із вітальним словом до колективу звернувся Богдан Андріїв, міський голова Ужгорода. Він подякував засновнику ансамблю – Михайлу Сачку, керівнику – Еріку Сачку, хореографам, педагогам та всім, хто протягом багатьох років працював на благо збереження українських традицій, популяризації культури нашого краю та збагачення мистецького життя громади.

«Джерельця Карпат» – це справжня творча сім’я, яка виховала ціле покоління талановитих дітей, прищепила їм любов до української спадщини, повагу до звичаїв рідного краю та дала незабутні спогади на все життя.
Богдан Андріїв побажав колективу невичерпної енергії для нових звершень, яскравих театральних постановок, перемог на сценах України та світу, талановитих учнів, вдячних глядачів та подальшого успішного розвитку.

Нагадаємо, що «Джерельця Карпат» були створені у далекому 1986 році заслуженим працівником культури України Михайлом Сачком. За роки своєї діяльності цей колектив став справжньою візитівкою нашого краю, здобув чимало відзнак та навіть увійшов до історії України, встановивши Національний рекорд із наймасовішого виконання традиційного закарпатського танцю.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що подвійна веселка з’явилася над містом після дощу.

Залишити відповідь