×

Написати в редакцію

Подяка за доброту серця: Нелі Лазар відзначена грамотою Ужгородської міської ради

За велике серце, що завжди відгукується на чужі біди, та значний особистий внесок у покращення життя мешканців нашого міста, а також за постійну підтримку тих, хто її найбільше потребує – військових, ветеранів, дітей-переселених, соціально незахищених верств населення та всіх, хто зазнав впливу важких обставин сьогодення, грамотою Ужгородської міської ради відзначено Нелі Лазар, очільницю мережі медичних лабораторій «АстраДіа».

Під час урочистої частини засідання міський голова Богдан Андріїв сьогодні, 25 червня, особисто вручив відзнаку пані Нелі, щиро подякувавши їй за активну громадянську позицію, високу соціальну свідомість підприємницької діяльності та вагому підтримку тих, хто найбільше цього потребує у сьогоднішні непрості часи.

Варто додати, що раніше ми вже згадували про у Ужгороді ще пять сімей наших героїв отримали власні осельки.

Залишити відповідь