×

Написати в редакцію

Ціни на проїзд хочуть підняти до 23 гривень: завтра у виконкомі Ужгородської міськради розглянуть питання

Ціни на проїзд хочуть підняти до 23 гривень: завтра у виконкомі Ужгородської міськради розглянуть питання про зміну тарифів на міські пасажирські перевезення.

На порядку денному проєкт рішення, згідно з яким ціна за проїзд може зрости до 23 гривень — і для тих, хто платить готівкою, і для тих, хто використовує валідатор.

Якщо рішення буде ухвалено, воно набуде чинності відразу після офіційного опублікування.

При цьому всі попередні рішення щодо тарифів втратять свою силу.

До речі, варто згадати, як ужгород став центром обговорення захисту Дунаю та впливу війни на водні скарби України.

Залишити відповідь