Ужгородців чекає неприємний сюрприз: вартість води та водовідведення зросте.
Сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міської ради було ухвалено рішення про зміну тарифів для КП «Водоканал м. Ужгорода» на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.
Причина такого кроку — збільшення витрат на складові частини собівартості послуг. Зокрема, ціна електроенергії, яка становить левову частку собівартості (35,7% для водопостачання та 37,7% для водовідведення), суттєво підросла. Крім того, враховано зростання витрат на зарплату працівникам підприємства, зміну платежів за користування надрами та інші витрати.
Для підприємців, які працюють у сфері водопостачання та водовідведення, встановлено такі тарифи (без ПДВ):
• водопостачання – 22,94 грн за 1 куб. м;
• водовідведення – 21,39 грн за 1 куб. м.
Для звичайних ужгородців (не підприємців) тарифи будуть вищими (без ПДВ):
• водопостачання – 46,29 грн за 1 куб. м;
• водовідведення – 29,74 грн за 1 куб. м.
Зміни набудуть чинності згідно з вимогами законодавства.

Раніше наше видання інформувало, що ужгородський Турбогаз офіційно виїхав у вільний політ.