Майже три чверті мільйона гривень – а саме 750 тисяч – виділяють із міського бюджету Ужгорода для підтримки 15 сімей, які втратили своїх рідних під час захисту України. Це рішення ухвалили сьогодні під час чергової сесії місцевої ради. Крім того, 300 тисяч гривень отримає мешканець Ужгорода, який має видатні заслуги перед рідним містом та Україною загалом.
Такі виплати здійснюються згідно з відповідними міськими програмами підтримки: зокрема, сімей, які втратили своїх близьких внаслідок війни, військовополонених та тих, хто зник безвісти під час виконання військового обов’язку у 2024-2028 роках. Також, мова йде про програму соцпідтримки військових, ветеранів бойових дій і тих, хто має особливі заслуги перед Україною на 2024-2028 роки.



До речі, варто згадати, як ужгородський Турбогаз офіційно виїхав у вільний політ.