×

Написати в редакцію

Ужгородські випускники-2026: рекордні 23 «двійки» на НМТ!

Ужгородський замок став місцем проведення урочистостей, присвячених випускникам 2026 року, які досягли неймовірного успіху в складанні національного мультипредметного тесту (НМТ).

Серед них – 23 учні, що отримали максимальні 200 балів! Такий результат свідчить про високий рівень знань та вмінь наших місцевих випускників.

Кожен із цих випускників отримав грошову винагороду в розмірі 25 000 гривень за кожні 200 балів із одного предмета. Крім того, сертифікати на 10 000 гривень вручено педагогам, які підготували цих талановитих дітей.

Випускниця ліцею № 5 імені Івана Чендея Даніела Кисіль показала фантастичний результат – 400 балів одразу з двох предметів: математики та англійської мови! За це вона отримала премію у розмірі 50 000 гривень.

Ось деякі із випускників, які отримали 200 балів:
– Ужгородський ліцей № 5: Анастасія Мокрицька (200 балів з української мови), Меліса Поляковска (200 балів з англійської мови), Данило Юсько (200 балів з математики);
– Ужгородський ліцей ім. Т. Г. Шевченка: Вікторія Кравчук (200 балів з англійської мови), Арсен Кузьмин (200 балів з математики);
– Інші ліцеї та гімназії міста також мають своїх випускників із високими результатами.

Вітаємо цих талановитих дітей, їхніх батьків та вчителів із цим видатним досягненням!

Бажаємо їм успіхів на шляху до омріяних вишів та нових горизонтів!

Хай їхні знання стануть міцним підґрунтям для майбутнього у вільній та сильній країні!

До речі, варто згадати, як спортивний майданчик: між минулим і мріями про майбутнє.

Залишити відповідь