Урочистий захід відбувся сьогодні напередодні чергової сесії Ужгородської міської ради. Міський голова Богдан Андріїв відзначив грамотами міської ради групу рятувальників Другого державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Закарпатській області.
Під час церемонії очільник міста щиро подякував вогнеборцям за їхню відвагу, високу професійність та постійну готовність до дій у разі надзвичайних ситуацій. Богдан Андріїв також побажав їм міцного здоров’я, родинного затишку та спокійних чергувань.
Відзначені рятувальники отримали нагороди за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та значний внесок у забезпечення безпеки населення.
Серед нагороджених:
• Василь Красилець – водій, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;
• Іван Бобак – пожежний-рятувальник, сержант служби цивільного захисту;
• Артур Томеску – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;
• Іван Цоцко – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;
• Володимир Штимак – начальник караулу, капітан служби цивільного захисту;
• Габор Прокоп – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;
• Йосип Моргентал – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;
• Володимир Генюта – старший пожежний-рятувальник, майстер-сержант служби цивільного захисту;
• Руслан Луць – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;
• Василь Буркал – начальник караулу, старший лейтенант служби цивільного захисту;
• Мартін Машкару – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту.







Цікаво, що до цього ми повідомляли про ужгородська міська рада наголосила на важливості належного функціонування укриттів у житловому фонді.