×

Написати в редакцію

Ужгородські вогнеборці отримали заслужені нагороди від міського голови

Урочистий захід відбувся сьогодні напередодні чергової сесії Ужгородської міської ради. Міський голова Богдан Андріїв відзначив грамотами міської ради групу рятувальників Другого державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Закарпатській області.

Під час церемонії очільник міста щиро подякував вогнеборцям за їхню відвагу, високу професійність та постійну готовність до дій у разі надзвичайних ситуацій. Богдан Андріїв також побажав їм міцного здоров’я, родинного затишку та спокійних чергувань.

Відзначені рятувальники отримали нагороди за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та значний внесок у забезпечення безпеки населення.

Серед нагороджених:

• Василь Красилець – водій, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;

• Іван Бобак – пожежний-рятувальник, сержант служби цивільного захисту;

• Артур Томеску – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;

• Іван Цоцко – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;

• Володимир Штимак – начальник караулу, капітан служби цивільного захисту;

• Габор Прокоп – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;

• Йосип Моргентал – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;

• Володимир Генюта – старший пожежний-рятувальник, майстер-сержант служби цивільного захисту;

• Руслан Луць – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;

• Василь Буркал – начальник караулу, старший лейтенант служби цивільного захисту;

• Мартін Машкару – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту.

Цікаво, що до цього ми повідомляли про ужгородська міська рада наголосила на важливості належного функціонування укриттів у житловому фонді.

Залишити відповідь