×

Написати в редакцію

Ужгородські автобуси подорожчають: новий тариф уже відомий

Відтепер проїзд у міських автобусах Ужгорода коштуватиме 23 гривні – таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні міської ради 26 червня.

Йдеться про вартість послуг із транспортування пасажирів автобусами, що курсують у звичному режимі.

Це рішення офіційно набуде чинності після публікації в офіційних друкованих виданнях.

У зв’язку із прийняттям цього рішення, попередні постанови виконавчого комітету від 22 грудня 2025 року №707 та від 15 травня 2026 року №280 втратили свою силу.

У контексті теми нагадаємо про ужгородці отримають шанс на комфортне життя: програма «Власний дім» отримала підтримку.

Залишити відповідь