У сесійній залі Ужгородської міської ради сьогодні відбулася урочиста подія: міський голова Богдан Андріїв привітав лауреатів цьогорічної премії для талановитої молоді та вручив їм грошові сертифікати на суму 18 тисяч 750 гривень кожному.
Ця щорічна премія є відзнакою міста, що підтримує юних ужгородців, які досягли видатних успіхів у сфері культури, науки, спорту та громадської діяльності.
Серед цьогорічних лауреатів:
Ольга Сабов – випускниця початкової мистецької освіти Ужгородської музичної школи №1, що блищить на скрипці. Дівчина є учасницею струнного оркестру, фортепіанного тріо та струнного квартету і вже встигла здобути перемоги на багатьох обласних і всеукраїнських конкурсах.
Андрій Бровді – студент Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д. Є. Задора, що спеціалізується на народних інструментах. Андрій є активним учасником міського та навчального життя, лауреатом і переможцем міжнародних та всеукраїнських фестивалів. Він виступає як сольний виконавець і грає в ансамблі, камерному оркестрі та оркестрі народних інструментів.
Сергій Цап – учень Ужгородської школи мистецтв, що опанував клас баяна. Сергій є солістом дитячого оркестру народних інструментів та учасником фольклорного ансамблю «Музики». Юний музикант активно виступає на фестивалях і концертах, гідно представляючи своє рідне місто.
Андріана Реган – магістрантка Ужгородського національного університету, що спеціалізується на біології та біохімії. Андріана є активною організаторкою, ініціаторкою та лідеркою численних студентських та громадських ініціатив, демонструє високий рівень управлінських навичок і робить вагомий внесок у залучення молоді до суспільно-корисного життя міста й університету.
Щиро вітаємо наших талановитих земляків! Пишаємося їхніми здобутками та бажаємо нових підкорених вершин на шляху до зірок!






У контексті теми нагадаємо про ужгородські спортсмени отримали заслужені нагороди в міській раді.