Велика перерва в ужгородському ліцеї «Лідер» перетворилася на пишну трапезу. Різноманітні смаколики та напої, які готували батьки – діти купують за символічну суму. Тим самим донатять на ЗСУ.
Під час ярмарку вдалося зібрати 65 тисяч гривень. Їх передадуть волонтерам на придбання необхідного для військових.
Цікаво, що до цього ми повідомляли про ужгород виявився одним із найгірших обласних центрів за рівнем фізичної безбар’єрності.