×

Написати в редакцію

Ужгородському депутату світить «строк» за 384 тисячі гривень хабаря

Розгорівся справжній «сморч» корупції в Ужгородській міськраді: одному з депутатів повідомили про підозру у отриманні 384 тисяч гривень «лівого» прибутку.

Під процесуальним наглядом Ужгородської окружної прокуратури правоохоронці довели, що депутат-комунальщик «крав» гроші на схемі із вторсировиною.

За версією слідства, горе-депутат «пригрівав» руки на незаконному бізнесі із збору та продажу пластику, макулатури та поліетилену з місцевого сміттєзвалища.

Він нібито «прикривав» оборудки комерційних структур, які «знімали вершки» із тіньової діяльності, а частину «прибутків» передавали йому.

Під час розслідування правоохоронці виявили, що депутат отримав «під руки» 384 тисячі гривень «хабаря» за «дах» над злочинною схемою.

Тепер депутату інкримінують не тільки зловживання службовим становищем (через яке місту могли бути завдані великі збитки), а й отримання великої суми неправомірної вигоди (ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 368 КК України).

Крім того, під підозрою опинились засновниця і керівник товариства, яких підозрюють у причетності до цього оборудки.

Досудове розслідування веде Ужгородське районне управління поліції під процесуальним керівництвом Ужгородської окружної прокуратури.

Нагадаємо, що у Закарпатській обласній прокуратурі вже повідомляли про підсумки розслідування оборудки.

Раніше наше видання інформувало, що ужгородський депутат попався на гарячому: не задекларував майна на 78 мільйонів гривень.

Залишити відповідь