×

Написати в редакцію

В Ужгороді відкрили виставку квіткових натюрмортів закарпатської художниці Аврелії Федор

Із вітальним словом виступили Генеральний консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Йожеф Бочкаї, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, син художниці Валерій Федор та інші поважні гості.

 

 

До речі, варто згадати, як містична ніч Івана Купала: відьоми, легенди та магія в Ужгородському замку.

Теги: