-0.9 C
Uzhhorod
Вівторок, 31 Січня, 2023

Комунальний перевізник в Ужгороді "зірвав" конкурс на перевезення на 22-му маршруті

 

Про це повідомляє громадський правозахисник, член конкурсного комітету від громадськості Віталій Грегор.

На цей маршрут було подано документи лише від одного претендента – Комунального підприємства “Ужгородський муніципальний транспорт” Ужгородської міської ради, яке очолює депутат міськради Віталій Готра.

Однак, у ході опрацювання документів Укртрансбезпекою (м. Київ) виявлено невідповідність поданих документів перевізником вимогам ст. 34 Закону України “Про автомобільний транспорт”, а саме порушення ліцензійних умов, про що і повідомлено міськраду.

Враховуючи обставини, сьогодні конкурсний комітет з організації міських перевезень в Ужгороді прийняв рішення про недопуск до конкурсу КП “Ужгородський муніципальний транспорт” та оголосив про нове його проведення.

Слід зазначити, що в силу приписів чинного законодавства конкурсний комітет був зобов’язаний прийняти саме дане рішення, оскільки єдиний претендент не відповідав вимогам законодавства. Відповідальність за “зрив” перевезень на даному маршруті лежить фактично на комунальному перевізнику, який не дотримався ліцензійних вимог, зазначає В. Грегор.

Наступний конкурс, з урахуванням всіх процедур (оголошення в газеті, подача документів від претендентів тощо), відбудеться орієнтовно через 1,5-2 місяці. Як наслідок, ужгородці залишаться поки без транспортного обслуговування на даному маршруті №22, який припинив обслуговування з початку року.

 

 

Останні новини
Схожі новини

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я