Біда трапилась на вулиці Володимирській – там вогнем охопило будівлю!
Вогонь розпочався просто під боком у одного з місцевих продуктових магазинів.
Якщо ти був свідком цієї події або маєш якусь інформацію про неї – поділись із нами!

У контексті теми нагадаємо про ужгородські патрульні творили диво і знайшли загублену жінку.