×

Написати в редакцію

Ужгородські ватерполісти тріумфують: підсумки фінального туру чемпіонату України

У місті Ужгороді відбувся фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед юнаків, де зібрались найкращі команди з усієї країни. Ці змагання традиційно проводяться в Ужгороді вже кілька років поспіль і завжди викликають велике зацікавлення серед молодих спортсменів.

У цьому році за перемогу змагались понад 130 учасників у складі провідних команд України, серед яких були львівські «ДЮСШ ім. А. Дідуха», «КІВС» та КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, столичні КДЮСШ «Динамо» і збірна міста Києва, збірна Харківської області, ВК «Одеса», а також місцеві команди ФСТ «Динамо» та ВК «Ужгород».

Під час цих ватерпольних баталій, які тривали з 24 по 27 червня на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Aqua Rio Park», була справді запекла та безкомпромісна боротьба. Саме вона й визначила лідерів турніру, які розділили між собою п’єдестал пошани.

Справжній тріумф продемонстрували команди з Ужгороду, завоювавши дві з трьох головних нагород. А саме:

• 1 місце – «Динамо» (Ужгород);
• 2 місце – збірна міста Києва;
• 3 місце – ВК «Ужгород».

Відбулася урочиста церемонія нагородження за участю міського голови Богдана Андріїва та президента Федерації водного поло Закарпаття Віктора Пушавера. Під час неї були вручені заслужені медалі переможцям, а також відзначені кращі гравці в окремих номінаціях: «Кращий захисник», «Кращий нападник», «Кращий бомбардир». Спортсменам побажали й надалі вдосконалювати свою майстерність та підкорювати нові вершини на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

І тепер вже можна з упевненістю сказати: майбутнє українського водного поло – у надійних руках!

Раніше наше видання інформувало, що ужгород стане піонером у застосуванні гольфу для реабілітації українських захисників.

Залишити відповідь