Вистава на дві дії, юні актори не підвели – зіграли свої ролі достойно, про що свідчать оплески глядачів.
Вхід – безкоштовний.
Актори набираються досвіду і роблять одночасно добру справу: збирають донати для підтримки дітей з інвалідністю.
Такі благодійні заходи ініціюють студенти та викладачі Академії регулярно, аби підтримати у такий спосіб усіх потребуючих, у тому числі й ЗСУ. А цей проєкт матиме продовження. Виставу покажуть на різних майданчиках під гаслом «Молодь для молоді».
До слова, нещодавно обговорювалася тема: «Кіно сусідів» знову в Ужгороді: кінопокази під відкритим небом, ретроспектива чеського кіно та дитяча програма.