×

Написати в редакцію

Ужгородські патрульні відмовили чоловіка від наміру вкоротити собі віку

 

Днями, близько 18-ї години, інспектори отримали виклик про спробу самогубства. Поліцейські, не гаючи часу, рушили на Київську Набережну, в Ужгороді.

Квартиру інспекторам відчинила заявниця. Вона розповіла, що її чоловік зачинився у кімнаті та має намір накласти на себе руки.

Охоронці порядку вийшли до чоловіка через балкон сусідньої кімнати й постійно з ним розмовляли, намагаючись відволікти та відмовити від згубного наміру.

Невдовзі патрульним вдалося вмовити чоловіка повернутись до помешкання та обговорити все у безпечному місці.

Дякуємо патрульним Андріані Лебедєвій та Федору Дорошу за службу та небайдужість!

Бережіть своє життя!

Інформує Патрульна поліція Закарпатської області

 

Цікаво, що до цього ми повідомляли про екоінспекція та екопрокуратура мовчать про чергове загоряння сміттєзвалища на Барвінку.

Теги: