×

Написати в редакцію

Ужгород: нетверезий водій скоїв наїзд на жінку та втік

В Ужгороді сталася ДТП за участю імовірно нетверезого водія, який скоїв наїзд на жінку та залишив місце події. Очевидці повідомляють, що аварія сталася в районі «П’яного базару». За їхніми словами, водій був у нетверезому стані.

Після наїзду винуватець аварії вийшов з автомобіля, однак згодом вирішив залишити місце події, сівши в машину та поїхав геть.

Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини цієї події та вживають заходів щодо розшуку причетного до аварії водія.

 

Раніше наше видання інформувало, що на Закарпатті СБУ викрила російського агента, який роками збирав дані для ГРУ.