На вулиці Шухевича в Ужгороді сталася небезпечна ситуація – повністю впало дерево. Водіям та пішоходам необхідно бути особливо обережними, щоб уникнути потенційних загроз.

Цікаво, що до цього ми повідомляли про ужгородці обурені: безпритульні пси на площі Корятовича стали справжньою проблемою.