×

Написати в редакцію

В Ужгороді гілка впала на три припарковані авто

Для трьох автомобілістів ця п’ятниця стала невдалою. Учора в обласному центрі Закарпаття, на вулиці Івана Чендея (колишня Л.Толстого), гілка дерева впала на три припарковані на подвір’ї автівки.

Фахівці Аварійно-рятувального загону спецпризначення за допомогою бензопили розкрижували деревину та прибрали з місця падіння.

Цікаво, що до цього ми повідомляли про поліція розслідує випадок недопуску громадян до укриття в Ужгороді під час атаки БпЛА.

Теги: