Для трьох автомобілістів ця п’ятниця стала невдалою. Учора в обласному центрі Закарпаття, на вулиці Івана Чендея (колишня Л.Толстого), гілка дерева впала на три припарковані на подвір’ї автівки.
Обійшлося без постраждалих, однак автівки дещо пошкоджені.
Фахівці Аварійно-рятувального загону спецпризначення за допомогою бензопили розкрижували деревину та прибрали з місця падіння.


Цікаво, що до цього ми повідомляли про поліція розслідує випадок недопуску громадян до укриття в Ужгороді під час атаки БпЛА.