×

Написати в редакцію

Виставку студентів та випускників Закарпатської академії мистецтв презентували в Ужгороді

«ЛІНІЯ. КОЛІР. ФОРМА» –  виставкудипломних та курсових робіт студентів Закарпатської академії мистецтв та Фахового коледжу мистецтв ім. А. Ерделі презентуали в арт-галереї «Ужгород». Свої проекти представили живописці та прикладники.

 

До речі, варто згадати, як театральна подія в Ужгороді: представлена моновистава «Синій автомобіль».

Теги: