Пісні про любов до Бога і до мами звучали під час концерту просто неба біля одного з храмів Ужгорода. Його приурочили до Дня жінок-мироносиць і став він своєрідним подарунком для усіх жінок.
До слова, нещодавно обговорювалася тема: майже кожен четвертий житель ужгорода – внутрішньо переміщена особа.