Про це повідомляє пресслужба Закарпатської митниці.
Відтак,з українського боку кордону – на митному посту «Ужгород автомобільний» – також відновлено оформлення та пропуск великогабаритних транспортних засобів.
Як раніше повідомлялось, на словацькому пункті пропуску “Вишнє Нємецьке” вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок було зупинено.
Цікаво, що до цього ми повідомляли про майже кожен четвертий житель ужгорода – внутрішньо переміщена особа.