×

Написати в редакцію

День відкритих дверей у «ТеоБенді»

Не тільки кавою та смаколиками, а й пізнавальними розповідями про будівлю з давньою історією частували гостей, які завітали на День відкритих дверей до ліцею при Ужгородському греко-католицькому кафедральному соборі «ТеоБенд». Захід організували саме в неділю жінок-мироносиць.

 

У контексті теми нагадаємо про у Ужгороді відзначили День міжнаціональної злагоди: свято єдності та культурного розмаїття.

Теги: