×

Написати в редакцію

Водій вирішив ризикнути: на перехресті в Ужгороді трапилася ДТП

В Ужгороді водій вирішив ризикнути і спробував “проскочити” перехрестя на вулицях Підгірна – Берчені. На жаль, цей маневр призвів до ДТП.

До слова, нещодавно обговорювалася тема: у місті Ужгород під час займання в житловому будинку постраждала людина.

Теги: