Відомі хіти української естради, авторські та нові чуттєві композиції у виконанні заслуженої артистки України Маріанни Сухолової, запальний танцювальний драйв від талановитих дітей обласного ПАДІЮНУ – атмосфера благодійного весняного концерту «З добром у серці»!
До речі, варто згадати, як іскра натхнення: Нателла Овсієнко запалює світлом своєї душі в галереї «Ужгород».