Тут не буде довгих промов, офіціозу і нудного очікування. Натомість творчі майстер-класи, танцювальний флешмоб і смаколики.
Пікнік на честь завершення навчального року діти організували самостійно.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що подвійна веселка з’явилася над містом після дощу.