В Ужгороді на вул. Радіщева загорівся Mercedes “Гелік”. На даний час свідки події намагається загасити його. Подробиці згодом.
На відео ненормативна лексика 18+
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що пожежа на сміттєзвалищі під Ужгородом: друга за тиждень.