×

Написати в редакцію

Обласну виставку графіки відкрили в Ужгороді

Привітав учасників та гостей заходу з відкриттям директор департаменту культури Закарпатської ОДА-ОВА, заслужений артист України Євген Тищук.

Теми робіт довільні – всі вони відбиралися напередодні і кожен автор мав можливість здивувати колег чи глядачів своїм новим витвором або ж заявити про себе.

До речі, варто згадати, як театральна подія в Ужгороді: представлена моновистава «Синій автомобіль».

Теги: