Якщо все це поєднується в просторі та часі – означає, що ужгородці поспішають на «Вільну екскурсію».
Війна завадила планам відзначити ювілей такої ініціативи ще восени, утім, тепер Владислав Товтин приїхав у коротку відпустку з фронту й провів традиційну «Вільну екскурсію».
Раніше наше видання інформувало, що після травневої грози над Ужгородом зявилась барвиста веселка.