21.4 C
Uzhhorod
Понеділок, 29 Квітня, 2024

Ужгородський “Минай” програв київському “Динамо” у перенесеному матчі УПЛ

17 квітня, на стадіоні “Динамо” імені Валерія Лобановського у Києві відбувся перенесений матч 16-го туру Української Прем’єр-ліги між ФК “Минай” та ФК “Динамо”. Зустріч завершилася перемогою киян з рахунком 1:3.

Кияни розпочали гру активно і вже на 5-й хвилині відкрили рахунок: Віктор Буяльський, отримавши передачу від Владислава Дубінчака, зіграв у стінку з форвардом і пробив у лівий кут воріт – 0:1.

На 27-й хвилині “Динамо” подвоїло свою перевагу: Андрій Ярмоленко виконав простріл на ближню стійку, де м’яч замкнув Денис Нємчанінов – 0:2.

Другий тайм розпочався з голом “Минаю”: на 48-й хвилині Сергій Кораблін, отримавши передачу від Олександра Вакули, відправив м’яч у ближню дев’ятку воріт киян – 1:2.

Гол господарів додав інтриги, але кияни швидко повернули собі контроль над ходом гри. На 86-й хвилині Владислав Дубінчак виконав простріл з лівого флангу, а Владислав Волошин замкнув його на дальній стійці – 1:3.

Ця перемога дозволила “Динамо” з 51 очком закріпитися на другій сходинці турнірної таблиці УПЛ. “Минай” же з 17 очками залишається на останньому місці.

Нагадаємо, що матч 16-го туру УПЛ “Минай” – “Динамо” було перенесено з 3 грудня через довготривалу повітряну тривогу.