15.8 C
Uzhhorod
Понеділок, 29 Квітня, 2024

Ужгородські таеквондистки Дарина та Марія Королович здобули “золото”, “срібло” та “бронзу” на Чемпіонаті Європи!

З 17 по 21 квітня в польському місті Люблін відбувся Чемпіонат Європи з таеквон-до – головна подія року в цьому виді спорту. У змаганнях взяли участь близько 840 кращих спортсменів з 33 країн Європи.

У складі збірної України виступили ужгородські спортсменки Дарина та Марія Королович, які здобули для України 3 медалі: золоту, срібну та бронзову.

Марія Королович у складі жіночої команди серед юніорок повторила минулорічний тріумф, здобувши титул чемпіонки Європи.

Дарина Королович стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з таеквон-до серед дорослих, здолавши суперниць з Шотландії, Фінляндії та Ірландії. У фіналі вона поступилася досвідченій спортсменці з Німеччини.

Для Дарини це був дебют у дорослій категорії, де, як відомо, панує жорстка конкуренція. До цього вона була чемпіонкою Європи серед юніорок.

Сестри Королович є майстрами спорту, вони тренуються під керівництвом свого брата Владислава Короловича, який також є тренером юнацької збірної України.

Збірна України загалом стала чемпіоном Європи з таеквон-до-2024, здобувши 16 золотих, 11 срібних та 15 бронзових медалей.

Розподіл призових місць ЧЄ-2024:

1. Україна – 16 золотих медалей;
  2. Польща – 14 золотих медалей;
  3. Румунія – 9 золотих медалей;

Жіночі юнацька та юніорська команди стали чемпіонами у виді програми командний спаринг.

Чоловічі юнацька та юніорська команди також вибороли титул чемпіонів Європи у виді програми командний спаринг.

Це найуспішніший виступ українських таеквондистів на Чемпіонатах Європи за останні 19 років!