×

Написати в редакцію

11 років тюрми за наркобізнес: 24-річний закарпатець накрив всю Україну амфетаміном

11 років тюрми за наркобізнес:

24-річний мешканець Ужгорода вирішив зробити бізнес на несчасті інших та створив цілу нарколабораторію у Берегівському районі. Він налагодив справку збуту амфетаміну по всій Україні — небезпечний «товар» відправлявся до Києва звичайною поштою, під виглядом звичайних відправлень.

Правоохоронці вийшли на слід зловмисника та провели низку обшуків. Під час слідчих дій було вилучено велику партію амфетаміну та прекурсорів.

 

Варто додати, що раніше ми вже згадували про поліція Ужгорода затримала пяного водія, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця ДТП.