×

Написати в редакцію

В Ужгороді вночі горів УАЗ 452

Як йдеться в інформаційному зведенні рятувальників, учора, 24 вересня, о 06:08, надійшла заява про пожежу в автомобілі марки «УАЗ 452», яка виникла тієї доби, о 03:43 за адресою: м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача.

Пожежею пошкоджено лакофарбове покриття автомобіля на площі 0,5 кв.м.

Причина пожежі та завдані нею збитки встановлюються. Підрозділи ДСНС до ліквідації не залучалися.

Цікаво, що до цього ми повідомляли про на Набці знайшли мертвого бобра: що сталося з твариною?.

Теги: