Про важливість історичної та національної пам’яті говорили в Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Т.Легоцького.
Культурно-патріотичний захід під назвою «Ніколи не забудемо» приурочили до Дня пам’яті загиблих захисників та до Дня захисників і захисниць, який відзначатимуть 1 жовтня.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ужгород вшанував память дітей, які постраждали під час Другої світової війни.