Читати книжки просто неба серед найкрасивіших рослин набагато приємніше, ніж деінде. Отак під спів пташок, а деколи у компанії бІлочок щосуботи збираються маленькі читачі книжкового клубу «Скарбик». Дітям у ботанічному саду подобається.
Цікаво, що до цього ми повідомляли про ужгород відзначає Міжнародний день музеїв: цікаві заходи та нові експозиції.