×

Написати в редакцію

Ужгородські надзвичайники вирішили допомогти мешканцям міста пережити спеку, встановивши водяну рамку на площі Поштовій

В Ужгороді, де температура перевищила +30 градусів, надзвичайники за ініціативою міськради встановили водяну рамку-розпилювач. Це дозволить мешканцям і гостям міста освіжитися на Поштовій площі.

Оскільки спека триватиме, рамка функціонуватиме разом з іншими подібними пристроями в області, адже покращення погодних умов найближчим часом не очікується.

Варто додати, що раніше ми вже згадували про «Кіно сусідів» знову в Ужгороді: кінопокази під відкритим небом, ретроспектива чеського кіно та дитяча програма.

Теги: