×

Написати в редакцію

В Ужгороді сезон пляжного волейболу продовжили відкритим міським турніром серед юнаків

В Ужгороді сезон пляжного волейболу продовжили міським турніром серед юнаків. Турнір мав відкритий статус. У ньому брали участь не тільки волейболісти з Ужгорода.

 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у філармонії відбудеться творчий вечір із відомим композитором.

Теги: