В Ужгороді сезон пляжного волейболу продовжили міським турніром серед юнаків. Турнір мав відкритий статус. У ньому брали участь не тільки волейболісти з Ужгорода.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у філармонії відбудеться творчий вечір із відомим композитором.