×

Написати в редакцію

У понеділок в Ужгороді горіла закинута будівля

29 квітня до Служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в будівлях, що не експлуатуються.

Пожежа трапилася о 18:49 в м. Ужгород на вул. Минайській. Близько двох з половиною годин, рятувальникам 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгорода, довелося боротися з пожежею на стихійному сміттєзвалищі в закинутій будівлі та її підвальному приміщенні.

 

Раніше наше видання інформувало, що у Новому районі спалахнула пожежа в житловому будинку.

Теги: