В Ужгороді вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи, яка 26 квітня 38 років тому забрала життя тисячі людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.
На площі Захисників України до пам’ятника закарпатським ліквідаторам Чорнобильської катастрофи поклали квіти керівники області та міста, військові, ветерани-чорнобильці, представники громадських організацій.
У контексті теми нагадаємо про самітний лебідь мандрує серед вод Радванського карʼєру ніби справжній відлюдник.