Цвіт сакури продовжив в обласному центрі Закарпаття волейбольний турнір під назвою «Ужгородська сакура». Цьогоріч змагання відбулися у цікавому форматі.
До речі, варто згадати, як у Закарпатській філармонії відбувся концерт Академії молодих: Ужгород-Львів.