Цвіт сакури продовжив в обласному центрі Закарпаття волейбольний турнір під назвою «Ужгородська сакура». Цьогоріч змагання відбулися у цікавому форматі.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що після травневої грози над Ужгородом зявилась барвиста веселка.