Як тільки завершуються пари, ужгородські студенти поспішають плести маскувальні сітки. Ініціативу започаткувала першокурсниця медичного факультету УжНУ Катерина Шлєєнкова. Долучатися до доброї справи можна щодня (проте лише в будні!) з 13:00 до 17:00-18:00.
Раніше наше видання інформувало, що ужгород квітне: ремонт тротуарів, дворів та історичного центру у розпалі.