×

Написати в редакцію

Ужгородські студенти щодня після пар плетуть маскувальні сітки

Як тільки завершуються пари, ужгородські студенти поспішають плести маскувальні сітки. Ініціативу започаткувала першокурсниця медичного факультету УжНУ Катерина Шлєєнкова. Долучатися до доброї справи можна щодня (проте лише в будні!) з 13:00 до 17:00-18:00.

 

Раніше наше видання інформувало, що ужгород квітне: ремонт тротуарів, дворів та історичного центру у розпалі.

Теги: