×

Написати в редакцію

Друге приміщення ліцею «TheoBand» освятили в Ужгороді

Розташоване в частині колишньої Ужгородської жіночої греко-католицької вчительської семінарії (навпроти Ужгородського хрестовоздвиженського греко-католицького кафедрального собору). Перший поверх цієї будівлі в 2023 році для потреб навчального закладу передала Закарпатська обласна рада. Нині на 470 квадратних метрах – 9 сучасних класів.

 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що екоінспекція та екопрокуратура мовчать про чергове загоряння сміттєзвалища на Барвінку.

Теги: