210-у річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили в Ужгороді. Влада, представники різних структур, містяни та гості зібралися на площі Народній, біля пам’ятника Кобзареві.
Раніше наше видання інформувало, що самітний лебідь мандрує серед вод Радванського карʼєру ніби справжній відлюдник.