×

Написати в редакцію

Водійка збила двох людей на пішохідному в Ужгороді

ДТП сталася вчора, близько 23:00, на вулиці Минайській. Попередньо, один пішохід травмувався.

Очікуємо офіційної інфи від поліції.

Цікаво, що до цього ми повідомляли про у Барвінку рятувальники двічі за добу загасили пожежі на сміттєзвалищі.

Теги: