А співпраця театру ляльок «Бавка» та Інституту еколого-релігійних студій – не перша. Раніше було поставлено виставу «Кажанчики».
Попереду, кажуть причетні до цієї прем’єри, ще багато цікавого.
До речі, варто згадати, як у Ужгороді відкрилася виставка до 135-річчя фундатора Закарпатської школи живопису.