Ужгородці скаржаться на жахливий стан деяких приміщень в міській дитячій поліклініці, що розташована на вулиці Боженка. Мовляв, в такому стані дітей лікувати та оглядати неможливо.
Натомість лікарі мають свої пояснення проблеми.
Раніше наше видання інформувало, що жутяча аварія в Ужгороді: легковик на смерть збив пішохода на пішохідному переході.