Сьогодні, близько 3-ї години, патрулюючи вулицю Минайську, в Ужгороді, поблизу пішохідного переходу, поліцейські виявили наляканого хлопчика у розпачі та легко одягнутого.
Про це розповіли на сторінці патрульної поліції Закарпаття у ФБ.
Поспілкувавшись із 6-річною дитиною, охоронці порядку з’ясували, що малеча мешкає неподалік, а тут очікує свою маму, адже зв’язатись з нею не може, оскільки вона забула телефон вдома.
Патрульні привели дитину додому та дочекались, доки прийшла мати. Поліцейські провели профілактичну бесіду з нею та склали протокол за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).
Варто додати, що раніше ми вже згадували про мікроавтобусна трагедія на Гранітній: водій не впорався з кермом.