Скликав Академічний естрадно-духовий оркестр, який зіграв концерт просто неба біля обласної філармонії.
Так в Ужгороді завершилися заходи, присвячені Дню Європи.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ужгород очима школярів: презентація цифрових відеоекскурсій.